Kendi oyununu yap…

Bir aralar çok küçük flash oyuncukları çok meşhurdu. Herkes birbirine yollardı. Geçen kuşları vurma, birisinie yumruk atma tarzında basit ama stres atıcı minik minik oyuncuklar. Artık flash oyunları bile çok çok gelişti.

Ama hala kendinize bir oyun yapamadınızsa tam size göre bir site. Kendi resminizi yolluyorsunuz. İstediğiniz tarz oyunu seçiyorsunuz. Tataaa.

Başkahramanı siz olan bir oyun anında hazır. Eşe dosta gönderip eğleniyorsunuz. Ancak her başkahraman iyi olmayacağı için sevmediğiniz bir kişinin fotoğrafını da kullanabilirsiniz. Biz hazır olan bir oyunu aldık.

Ayrıntılar bu sitede. Durmayın hemen kendi oyununuzu yapın…

Kendi oyununu yap…” için 7 yorum

 • 24 Ocak 2008 tarihinde, saat 17:49
  Permalink

  oyun yapmak istiyorum

 • 16 Şubat 2008 tarihinde, saat 22:22
  Permalink

  harika bir site bir sürü oyun yaptım

 • 16 Şubat 2008 tarihinde, saat 22:31
  Permalink

  ben nasıl yapıl cagını anlatayım yukarıdaki oyunun altın da mavi ile bu site yazıyor ona tıklayın bir sayfa çıkacak orda try ıt e tıklayın bi sayfa çıkıcak orda uplanda tıklayın bilgisayardan bir resim secip open veya openin türkçesi yazar ona tıklayın bir şey dolacak o dolunca yanda size diye bir şey var onun okunu ayarlayın sora refresh pireview yazan yere tıkla sağ daki adam senin koydugun resim olacak sora adam üstünde games var ona tıkla istedigini seç creat game ye tıkla orda bir sayfa açılacak orda login tarafını doldur oyunun hazır sora bi sayfa açılır ordaki oka tıkla oyunun yüklenir sora oynarsın

 • 16 Şubat 2008 tarihinde, saat 23:48
  Permalink

  Teşekkürler Murathan…

  Gerçekten çok güzel, akıcı bir şekilde açıklamışsın.

 • 17 Şubat 2008 tarihinde, saat 15:27
  Permalink

  bir şey deyil

Bir yanıt yazın