Bilgisayar ve sağlığınız

Eğer işiniz bilgisayarınızın karşısında tüm mesainizi geçirmenizi gerektiriyorsa dikkat etmeniz gereken birçok şey var. Bunlardan birisi sağlığınız. Zamanlar eklemlerinizde, gözlerinizde, sırtınızda ve daha birçok organınızda ağrılar sızılar başlayacaktır. Bunun için çeşitli alıştırmalar, vücudunuz için egzersizler tavsiye edilir.

Çoğumuz bunun bilincindeyizdir ama iş uygulamaya gelince çok meşgulum, işler yetişmiyor bahanesi ile hep ihmal ederiz. İşte bunun için geliştirilen bir program. 1 haftadır kullanıyorum. Çok çok memnunum. Program öncelikle tavsiye edilen aralıklarla devreye girip size hadi jimnastik vakti diyor. ( Eğer yok çok kısa bu zaman aralığı derseniz süreyi istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. ) Buraya kadar benzerleri olan bir program. Esas güzelliği bundan sonrasında başlıyor. Evet tamam dediniz jimnastik yapayım. Peki ne yapacaksınız? Ne kadar süre ile yapacaksınız.

Program burada da devreye giriyor. Size animasyonlu, resimli bir şekilde yol gösteriyor. Hadi diyor, şimdi gözlerinizi kapatın biip sesini duyana kadar kapalı tutun gibi… Programda Türkçe desteği var.

jimnastik

jimnastik

Gelin kendinize bir iyilik yapın, sağlığınıza önem verin. Bu programı kurun. Biraz olsun rahatlayın. Programı buradan indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın