Susam Sokağı Kampanyası…

Susam Sokağı Kampanyası…

Susam Sokağı Kampanyası… için 5 yorum

bilgisiz.org‘dan alıntıdır.

Çok ama çok faydalı olduğuna inandığım bir kampanya. Katılımınız ile büyümesini umuyoruz.

Susam Sokağı Kampanyası

Bildiğiniz gibi küçüklüğümüzün eğitici televizyon programı susam sokağı şimdi dönemin değişmesindenmi dünyanın bir garip olmasındanmıdır bilinmez yerini sihirli küçük cadılı selana gibi yayınlara bırakmış durumda. Bu tür yayınlar cocuklara birşeyler kazandırmamaktadır.Hatta eğitici çocuk programı yok gibi bir şey bu yüzden susam sokağı kampanyası dahilinde aşşağıdaki adrese mail atalım ve başkaları ile paylaşalım!…

aktifhat@trt.net.tr

Sayın Yetkili,
1980’li yıllarda TRT tarafından yayınlanan Susam Sokağı Çocuk Programı hakkında sizden bir ricam olacak. Bildiğiniz gibi Türkiyemizin çocuklarında git gide bir isyan ve bir sorumsuzluk görünüyor izledikleri ve izlemek zorunda bırakıldıkları programlar yüzünden.
TRT’nin Dede Korkut Masalları gibi yararlı ve kalite programları yayınlamasından dolayı bu isteğimi haklı bulursunuz umarım.
Her dönemde milletini eğitmeye ve kalkındırmaya çalışan TRT’nin bu zor dönemde olaya elini atmasını ve dönemimin çocuklarının gelişimini sağlayan bu programı tekrar yayınlamasını veya yeniden çekilmesini bir çok kişi gibi ben de istiyorum.
Çocukluk gelişimimizde bize büyük katkısı olduğuna inandığım Susam Sokağı çocuk programının tekrar yayınlanmasını arz ederim.
Saygılarımla.

5 Comments

 1. Dinçer Başdemir  - 22 Şubat 2007 - 12:15
  /

  Katılıyorum ve mail’i hemen atıyorum. Güzel bir konuya değindiğiniz için de kendi adıma teşekkür ederim.

 2. yengeç  - 25 Şubat 2007 - 20:55
  /

  destek için teşekkurler ayrıca faideli.org’a

 3. yengeç  - 25 Şubat 2007 - 20:57
  /

  edit: destek için faideli.org’ teşekkür ederim.

 4. asilyeşil  - 02 Mart 2007 - 16:42
  /

  sitenize rtuk e yolladığınız mesajınızda rastladım ..böylesi çalışmalara her zaman destekçiyimdir..Allah cc sizden razı olsun..bu tip çalışmaların artarak büyümesi dileğiyle..
  sitenizi hemen forumuma duyuruyorum inşallah..
  bu da benim çalışmam ..desteğinizi beklerim

  http://****

 5. hayalperest  - 04 Kasım 2008 - 02:09
  /

  arkadaşlar ben trt’ye telefon etmeyi düşünüyorum bu konuyla ilgili. Yeni nesil bez bebek gibi selena gibi zırvalıklarla değil, Susam Sokağı gibi faydalı şeylerle büyümeli…

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

Back to Top