BEN DÜNYANIN EN AKILLI İNSANIYIM

BEN DÜNYANIN EN AKILLI İNSANIYIM

BEN DÜNYANIN EN AKILLI İNSANIYIM için bir yorum

975725401-01.jpgNe kadar aptal, ne kadar işe yaramaz ve geri zekalı olduğunuzu düşünüp bunalıma girdiğiniz dönemler mi yaşıyorsunuz? IQ’nuzun çok düşük olduğunu ve beyninizin %1’ini bile kullanamadığınızı düşünüp kendinizi salak gibimi hissediyorsunuz? Çevrenizdeki insanların ne kadar akıllı, zeki ve başarılı olduğuna bakıp kendinizi acımasızca eleştiriyormusunuz? Üzülmeyin artık kendinizi daha iyi hissetmeniz için işte size bir alternatif.

Büyük İcat
“Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım” dediğimde dostlarım bana:”Madem bu kadar akıllısın, neden sen de Edison gibi, Einstein gibi, Newton gibi… bir şeyler icat etmiyorsun” dediler. Ben de onları haklı buldum… Ama galiba biraz yanlış anlamış olacağım ki, ben ampul icat etmke yerine Edison icat etmeye karar verdim.
Bugünlerde “Kashna” adını verdiğim kendi öğretimle “dahi” yetiştiriyorum, Edison yetiştiriyorum, Einstein yetiştiriyorum… Bu kitabımla “Kashna Öğretileri”nin hiç olmazsa bir kısmını seninle de paylaşmak istedim.
“Çözebilmen umuduyla”

diyerek başlamış Erdal DEMİRKIRAN ve kartvizitine ünvan olarak “Dünyanın En Akıllı İnsanı” yazdırmış.
Bu kitabı okudukça ne kadar akıllı ve zeki olduğunuzu hissederek düşünecek, hatta “Dünyanın En Akıllı İnsanı” olduğunuza karar vereceksiniz.
Güzel vakit geçirmek, eğlenmek ve dinlenmek aynı zamanda kitap okumak mı istiyorsunuz? İşte size fırsat. En kısa sürede aşağıda künyesini vereceğimiz kitabı temin ederek okuyun. Bizden söylemesi.

ADI:BEN DÜNYANIN EN AKILLI İNSANIYIM
DÜNYANIN EN AKILLI İNSANI(YAZAR):Erdal DEMİRKIRAN
BASKI SAYISI:127. Baskıdan 121 Önceki Baskı
SAYFA SAYISI:292
YAYINEVİ:Beyaz Sanat Yayıncılık
FİYATI:Onuda siz öğrenin.

1 Comment

  1. lacivert  - 07 Şubat 2007 - 11:39
    /

    ben bu kitabı okudum. yazarın eğlenceli bir dili var. içinde güzel öyküler var. yaratıcı ve bilgilendirici olmuş. bu kitapta tek rahatsız edecek birşey vardır yazar kendini akıllı göstermek için biraz kasmış gibi çok doğal gelmedi. yinede alınıp okunası bir kitap. beşiktaş kabalcı kitap evinde 2-3ytl civari fiyatla satılıyor 😉

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

Back to Top