3D Printer Teknolojisi

urun

Dimension hızlı prototipleme sistemleri, ofis ortamında rahatlıkla kullanabileceğiniz üç boyutlu printerlardır. Bilgisayar ortamında tasarlamış olduğunuz tasarımınızı tek tuş ile Dimension’a göndererek 3 boyutlu çıktılar alabilirsiniz. Dimension herhangi bir operatöre gereksinim duymadan çalışır ve Dimension’a ofis ortamında bulunan tüm bilgisayarlardan data göndermeniz mümkündür. Dimension sayesinde tasarımlarınız sadece size özel olarak kalır ve çalışmalarınızı herhangi bir servis bürosu ile paylaşmak zorunda kalmazsınız.
Günlük hayatınızda kullanmakta olduğunuz plastik bazlı araçların bir çoğunun üretim malzemesi ABS dir. Dimension 3D Printer size ABS malzemeden üretim yapma imkanı sağlamaktadır. Bu sayede üretmiş olduğunuz prototipleri fonksiyonel testlerde deneme imkanına da sahip olursunuz. ABS hava geçirimli bir malzemedir bu sayede üretmiş olduğunuz prototipleri Thermoforming uygulamalarında kalıp olarak kullanabilirsiniz. ABS malzemeden üretmiş olduğunuz prototipler ortam sıcaklarında herhangi bir değişime uğramazlar.
Dimension 3 Boyutlu yazıcılar konusunda dünyada ve Türkiye de en büyük kurulu müşteri tabanına sahip üründür. Dimension sadece bazı sektörlere özel bir sistem değildir. Türkiye de Dimension Havacılık, Ofis Araçları, Plastik, Kalıp, Mimari, Otomotiv yan sanayi gibi çok farklı sektörlerde kullanılmaktadır, bu sektörlerin ortak noktası Dimension 3 Boyutlu yazıcılardır.

ürün

Dimension 3 Boyutlu yazıcıları sayesinde tasarımlarınızı somutlaştırma ve seri üretim öncesinde kalite kontrolünüzü fonksiyonel prototipler üzerinden yapma imkanına sahip olursunuz. Bu sayede seri üretim sonrasında ortaya çıkabilecek hataları önceden görebilir ve engelliyebilirsiniz. Dimension hızlı prototipleme sistemleri ile altı ana renkte üretim yapma imkanına sahipsiniz.

Dimension ile yapabilecekleriniz sizin hayal gücünüzle sınırlıdır. Ürünün üreticisine buradan ulaşabilirsiniz.

Not: Ürünle ilgili benzer bir haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

3D Printer Teknolojisi” için bir yorum

Bir yanıt yazın